سینوتی اندروید طراحی سایت طراحی وب سایت بازاریابی اینترنتی طراحی پرتال ارزان پارس اندیشان داده گستر توکان سینوتی کتابخانه جدید جاوا اسکریپت کتابخانه جاوا اسکریپت کتابخانه جدید جاوا اسکریپت کتابخانه کاربردی جاوا اسکریپت طراحی وب سایت بروز طراحی وب اپلیکیشن سفارش طراحی وب طراحی فروشگاه اینترنتی بهینه سازی سایت شرکت طراحی سایت بازاریابی برای جاوا خدمات سایت مشاوره طراحی سینوتی سایت معرفی سایت اپلیکیشن اندروید اسکریپت جاوا جدید اپلیکیشن طراحی کار پشتیبانی طراحی طراحی فروشگاه فیلم,سینوتی کسب اسکریپت وب طراحی کتابخانه زیرنویس طراحی پرتال بروز طراحی کاربردی اینترنتی وب بهینه سایت سازی طراحی وب کتابخانه سایت شرکت سینوتی با ارائه امکانات طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن توانسته نیاز همه کاربران را برطرف نماید. طراحی سایت نیاز به مختصصانی دارد که بتوانند به خوبی سایت را طراحی کنند. به عبارت دیگر با طراحی سایت می توانید کسب و کار خود را رونق دهید و از طرف دیگر می توانید مشاوره کسب و کار را از ما دریافت نمایید. ما برای شما مشتریان عزیز طراحی سایت را به بهترین شکل ممکن و بصورت کاملا اختصاصی انجام میدهیم. طراحی سایت فروشگاهی نیز یکی دیگر از خدمات ما است. شرکت طراحی سایت سینوتی به خوبی طراحی سایت را انجام می دهد. شرکت سینوتی به همه شرکت های مختلف نیز خدمات مختلفی را ارائه می دهد. شرکت های مختلفی نیز می توانند طراحی های خود را تغییر و تحویل دهند. اکنون شرکت سینوتی مفتخر است که در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن توانسته نیاز همه مخاطبان را براورده نماید.

شرکت سینوتی آماده ارائه خدمات طراحی وب سایت و پرتال های فروشگاهی متناسب با نیاز روز بازار است. خدمات سینوتی شامل مشاوره و پشتیبانی نیز می باشد.

کتابخانه های کاربردی و جدید جاوا اسکریپت بازاریابی اینترنتی،طراحی پرتال ارزان،پارس اندیشان داده گستر توکانiosطراحی وب اپلیکیشنسینوتیشرکت طراحی سایتطراحی وب سایت بروزطراحی وب سایتسینوتی،کتابخانه جدید جاوا اسکریپت،کتابخانه جاوا اسکریپت،کتابخانه جدید جاوا اسکریپت،کتابخانه کاربردی جاوا اسکریپتاندرویدطراحی فروشگاه اینترنتی،بهینه سازی سایتطراحی سایتسفارش طراحی وب

بروز اسکریپت طراحی طراحی و پشتیبانی کاربردی و طراحی فروشگاه معرفی بازاریابی طراحی و کتابخانه کتابخانه پرتال جدید طراحی برای وب ios کسب طراحی طراحی وب زیرنویس اپلیکیشن وب سایت، طراحی اندروید سازی اسکریپت جاوا سایت سینوتی مشاوره فیلم,سینوتی جاوا اینترنتی بهینه سایت کار سایت و اپلیکیشن سایت خدمات

سعید قنبری۳۰ اردیبهشت ۹۸
کتابخانه های کاربردی و جدید جاوا اسکریپت برنامه نویسی

در این مطلب از بلاگ سینوتی می خواهیم نگاهی به کتابخانه های کاربردی و جدید جاوا اسکریپت بیندازیم. پس با سینوتی همراه باشید:

کتابخانه Iro
Iro یک کتابخانه بسیار کاربردی و جدید برای ایجاد یک پالت رنگ است که توسط تمامی مرورگرهای مدرن پشتیبانی می شود. کتابخانه Iro را می توانید از سایت Irojs.org دانلود کرده و استفاده کنید.

شرکت سینوتی | معرفی کتابخانه جاواسکریپت Iro

کتابخانه Micromodal
اگر نیاز به ساخت یک دیالوگ داشتید و از یک کتابخانه جاوا اسکریپت جدیدی خواستید استفاده کنید، حتما به کتابخانه Micromodal سری بزنید. این کتابخانه جاوا اسکریپت با اینکه حجم کمی (حدود 1.9 کیلوبایت) دارد برای شما دیالوگ های زیبایی را می سازد.

شرکت سینوتی | معرفی کتابخانه جاوااسکریپت micromodal

کتابخانه Capture Website
این کتابخانه رایگان و جدید نیز برای گرفتن اسکرین شات از وب سایت ها به کار می رود به گونه ای که با در اختیار داشتن تمامی ابزارهای لازم نیاز شما را برطرف می کند.

شرکت سینوتی | کتابخانه جاوااسکریپت capturewebsite

کتابخانه SubSync
اگر نیاز به چسباندن زیرنویس به فیلم و ویدیو در سایت خود داشتید حتما از این کتابخانه استفاده کنید. این کتابخانه جاوا اسکریپت جدید با قابلیت های فراوان و جدیدی که دارد می تواند با هر زبانی کار کند و همچنین با VLC نیز هماهنگ است.

شرکت سینوتی | کتابخانه جاما اسکریپت subsync

کتابخانه AutoNumeric
این کتابخانه جدید جاوا اسکریپت قابلیت فرمت دهی به شماره ها و پول های بین المللی را دارد. به کمک این کتابخانه جاوا اسکریپت می توانید فرمت دهی مناسبی برای شماره های مختلف ایجاد کنید.

شرکت سینوتی | کتابخانه جاوا اسکریپت autonumeric

296
سعید قنبری

سعید قنبری یک برنامه نویس فول استک دولوپر

مطالب مشابه
جدیدترین مطالب
استفاده از مطالب سینوتی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منابع بلامانع است. Copyright © 2019 Sinnoty Company. All rights reserved.