طراحی وب سایت سفارش طراحی وب بازاریابی اینترنتی طراحی پرتال ارزان پارس اندیشان داده گستر توکان اندروید طراحی سایت طراحی وب اپلیکیشن سینوتی کتابخانه جدید جاوا اسکریپت کتابخانه جاوا اسکریپت کتابخانه جدید جاوا اسکریپت کتابخانه کاربردی جاوا اسکریپت طراحی وب سایت بروز شرکت طراحی سایت طراحی فروشگاه اینترنتی بهینه سازی سایت سینوتی کتابخانه سازی معرفی اینترنتی جاوا پرتال کاربردی سایت پشتیبانی طراحی فروشگاه زیرنویس کار کسب سایت بهینه طراحی بروز اپلیکیشن جاوا بازاریابی طراحی طراحی فیلم,سینوتی سینوتی مشاوره اسکریپت وب طراحی برای اندروید جدید خدمات وب اسکریپت طراحی اپلیکیشن سایت طراحی سایت سایت طراحی وب کتابخانه شرکت سینوتی با ارائه امکانات طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن توانسته نیاز همه کاربران را برطرف نماید. طراحی سایت نیاز به مختصصانی دارد که بتوانند به خوبی سایت را طراحی کنند. به عبارت دیگر با طراحی سایت می توانید کسب و کار خود را رونق دهید و از طرف دیگر می توانید مشاوره کسب و کار را از ما دریافت نمایید. ما برای شما مشتریان عزیز طراحی سایت را به بهترین شکل ممکن و بصورت کاملا اختصاصی انجام میدهیم. طراحی سایت فروشگاهی نیز یکی دیگر از خدمات ما است. شرکت طراحی سایت سینوتی به خوبی طراحی سایت را انجام می دهد. شرکت سینوتی به همه شرکت های مختلف نیز خدمات مختلفی را ارائه می دهد. شرکت های مختلفی نیز می توانند طراحی های خود را تغییر و تحویل دهند. اکنون شرکت سینوتی مفتخر است که در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن توانسته نیاز همه مخاطبان را براورده نماید.

شرکت سینوتی آماده ارائه خدمات طراحی وب سایت و پرتال های فروشگاهی متناسب با نیاز روز بازار است. خدمات سینوتی شامل مشاوره و پشتیبانی نیز می باشد.

کتابخانه های کاربردی و جدید جاوا اسکریپت طراحی سایتسفارش طراحی وبiosاندرویدطراحی وب سایت بروزبازاریابی اینترنتی،طراحی پرتال ارزان،پارس اندیشان داده گستر توکانشرکت طراحی سایتسینوتیطراحی وب سایتسینوتی،کتابخانه جدید جاوا اسکریپت،کتابخانه جاوا اسکریپت،کتابخانه جدید جاوا اسکریپت،کتابخانه کاربردی جاوا اسکریپتطراحی فروشگاه اینترنتی،بهینه سازی سایتطراحی وب اپلیکیشن

خدمات اپلیکیشن طراحی طراحی و وب ios سینوتی سازی برای وب اسکریپت سایت کار طراحی طراحی فیلم,سینوتی سایت معرفی طراحی طراحی زیرنویس اپلیکیشن و کسب اسکریپت پشتیبانی و کتابخانه بهینه فروشگاه سایت اینترنتی کاربردی و طراحی کتابخانه سایت، سایت جاوا جدید مشاوره اندروید جاوا پرتال بازاریابی وب طراحی بروز

سعید قنبری۳۰ اردیبهشت ۹۸
کتابخانه های کاربردی و جدید جاوا اسکریپت برنامه نویسی

در این مطلب از بلاگ سینوتی می خواهیم نگاهی به کتابخانه های کاربردی و جدید جاوا اسکریپت بیندازیم. پس با سینوتی همراه باشید:

کتابخانه Iro
Iro یک کتابخانه بسیار کاربردی و جدید برای ایجاد یک پالت رنگ است که توسط تمامی مرورگرهای مدرن پشتیبانی می شود. کتابخانه Iro را می توانید از سایت Irojs.org دانلود کرده و استفاده کنید.

شرکت سینوتی | معرفی کتابخانه جاواسکریپت Iro

کتابخانه Micromodal
اگر نیاز به ساخت یک دیالوگ داشتید و از یک کتابخانه جاوا اسکریپت جدیدی خواستید استفاده کنید، حتما به کتابخانه Micromodal سری بزنید. این کتابخانه جاوا اسکریپت با اینکه حجم کمی (حدود 1.9 کیلوبایت) دارد برای شما دیالوگ های زیبایی را می سازد.

شرکت سینوتی | معرفی کتابخانه جاوااسکریپت micromodal

کتابخانه Capture Website
این کتابخانه رایگان و جدید نیز برای گرفتن اسکرین شات از وب سایت ها به کار می رود به گونه ای که با در اختیار داشتن تمامی ابزارهای لازم نیاز شما را برطرف می کند.

شرکت سینوتی | کتابخانه جاوااسکریپت capturewebsite

کتابخانه SubSync
اگر نیاز به چسباندن زیرنویس به فیلم و ویدیو در سایت خود داشتید حتما از این کتابخانه استفاده کنید. این کتابخانه جاوا اسکریپت جدید با قابلیت های فراوان و جدیدی که دارد می تواند با هر زبانی کار کند و همچنین با VLC نیز هماهنگ است.

شرکت سینوتی | کتابخانه جاما اسکریپت subsync

کتابخانه AutoNumeric
این کتابخانه جدید جاوا اسکریپت قابلیت فرمت دهی به شماره ها و پول های بین المللی را دارد. به کمک این کتابخانه جاوا اسکریپت می توانید فرمت دهی مناسبی برای شماره های مختلف ایجاد کنید.

شرکت سینوتی | کتابخانه جاوا اسکریپت autonumeric

327
سعید قنبری

سعید قنبری یک برنامه نویس فول استک دولوپر

مطالب مشابه
جدیدترین مطالب
استفاده از مطالب سینوتی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منابع بلامانع است. Copyright © 2019 Sinnoty Company. All rights reserved.