طراحی وب اپلیکیشن بازاریابی اینترنتی طراحی پرتال ارزان پارس اندیشان داده گستر توکان شرکت طراحی سایت اندروید رنگ مناسب طراحی وب معنی رنگ در طراحی سایت رنگ های گرم و سرد و خنثی در طراحی وب طراحی فروشگاه اینترنتی بهینه سازی سایت سفارش طراحی وب طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی وب سایت بروز سینوتی طراحی رنگ رنگ طراحی کار سایت است بازاریابی برای خدمات دهد,سینوتی سازی این سایت طراحی کسب را رنگ در مناسب بتواند مورد سایت مشاوره طراحی طراحی طراحی بروز وب طراحی گرم فروشگاه سایت کسب مهم در درست کار خنثی درستی به را اندروید انتخاب طراحی اپلیکیشن سایت وب بهینه در وب انتقال دارد وب که پرتال اپلیکیشن طراحی سرد طراحی قدرت بسیار پیام پشتیبانی وب اینترنتی طراحی مفهوم وب سایت شرکت سینوتی با ارائه امکانات طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن توانسته نیاز همه کاربران را برطرف نماید. طراحی سایت نیاز به مختصصانی دارد که بتوانند به خوبی سایت را طراحی کنند. به عبارت دیگر با طراحی سایت می توانید کسب و کار خود را رونق دهید و از طرف دیگر می توانید مشاوره کسب و کار را از ما دریافت نمایید. ما برای شما مشتریان عزیز طراحی سایت را به بهترین شکل ممکن و بصورت کاملا اختصاصی انجام میدهیم. طراحی سایت فروشگاهی نیز یکی دیگر از خدمات ما است. شرکت طراحی سایت سینوتی به خوبی طراحی سایت را انجام می دهد. شرکت سینوتی به همه شرکت های مختلف نیز خدمات مختلفی را ارائه می دهد. شرکت های مختلفی نیز می توانند طراحی های خود را تغییر و تحویل دهند. اکنون شرکت سینوتی مفتخر است که در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن توانسته نیاز همه مخاطبان را براورده نماید.

شرکت سینوتی آماده ارائه خدمات طراحی وب سایت و پرتال های فروشگاهی متناسب با نیاز روز بازار است. خدمات سینوتی شامل مشاوره و پشتیبانی نیز می باشد.

چگونه رنگ مناسب برای وب سایت انتخاب کنیم iosسفارش طراحی وبطراحی وب سایت بروزرنگ مناسب طراحی وب،معنی رنگ در طراحی سایت،رنگ های گرم و سرد و خنثی در طراحی وبطراحی فروشگاه اینترنتی،بهینه سازی سایتبازاریابی اینترنتی،طراحی پرتال ارزان،پارس اندیشان داده گستر توکانطراحی وب اپلیکیشنشرکت طراحی سایتاندرویدطراحی وب سایتسینوتیطراحی سایت

پیام و فروشگاه انتخاب و کار دهد,سینوتی مناسب دارد درستی سایت طراحی انتقال وب مفهوم کار بازاریابی خدمات وب مهم در خنثی طراحی پشتیبانی مورد مشاوره رنگ درست کسب طراحی کسب و سایت و طراحی اندروید ios و طراحی است سازی رنگ طراحی و بسیار به گرم و وب این طراحی رنگ پرتال سایت، وب و طراحی سرد اینترنتی طراحی که قدرت در بروز در و بتواند طراحی را اپلیکیشن سایت سایت، طراحی سایت اپلیکیشن برای بهینه را وب وب

سهراب طهماسبی۰۳ تیر ۹۸
چگونه رنگ مناسب برای وب سایت انتخاب کنیم گرافیک

در این مطلب از بلاگ سینوتی می خواهیم به این موضوع که چگونه رنگ مناسب برای وب سایت انتخاب کنیم بپردازیم. پس با سینوتی همراه باشید:
انتخاب رنگ های مناسب در پروژه های طراحی وب سایت تصمیمی نیست که به سادگی انجام شود، در حالی که متن ها در سطح پایین تری از ارتباط با کاربر قرار دارند رنگ ها در سطح احساسی با کاربر ارتباط برقرار می کنند. انتخاب رنگ مناسب در طراحی سایت می تواند بر چگونگی تفسیر بازدیدکنندگان از آنچه که آنها می بینند تاثیر بگذارد و این می تواند به طور کلی تاثیر مثبتی بر چشم انداز آنها نسبت به یک نام تجاری داشته باشد. انتخاب رنگ اشتباه در طراحی سایت ممکن است باعث شود که آنها یک وب سایت دیگر را امتحان کنند.
به طور خلاصه، رنگ سریعترین و مستقیم ترین روش ایجاد یک تصور خوب است. در حالی که ممکن است در ابتدا به نظر برسد شما می توانید با داشتن دانش اندک از تئوری رنگ ها در طراحی سایت انتخاب مناسبی انجام دهید اما اینگونه نیست!
با سینوتی بلاگ همراه باشید.
رنگ ها چه معنی دارند
انتخاب رنگها بیشتر از یک مورد ترجیح شخصی است. هر رنگ معنای خاص خود را دارد و میتواند به نحوی خاص به کاربر نفوذ کند. به همین دلیل است که انتخاب رنگ برای طراحی وب بسیار مهم است و این قدرت را دارد که بتواند پیام درست در مورد کسب و کار را به درستی انتقال دهد.
بیایید نگاهی به معانی که رنگ های یک سایت دارند و احساساتی که آنها می توانند ایجاد کنند بیندازیم:

  • رنگ های گرم

رنگ های گرم در طراحی وب سایت می تواند تأثیر پر انرژی بر بازدید کننده داشته باشد، اما زمانی که از آنها به تنهایی استفاده شود بیش از حد تحریک می کنند. راه حل مناسب برای به تعادل رساندن رنگ های گرم ترکیب آنها با رنگ های خنک و خنثی است.
قرمز:  فعال، عاطفی، پرشور، قدرت، عشق، شدت
صورتی:  شیرین، عاشقانه، بازیگر، گرم، دلسوز، نرم
نارنجی:  گرم، مشتاق، موفقیت، عزت، دوستانه
زرد: جوان، پر جنب و جوش، پر انرژی، تازه، خوش بینانه 

رنگ-های-گرم-در-طراحی-وب-سایت

  • رنگ های سرد

رنگ های سرد در طراحی سایت تأثیر آرام بخش بر روی بیننده دارند و به همین دلیل آنها رایج ترین رنگ ها در طراحی  وب سایت هستند. اما مراقب باشید اگر از رنگ های سرد بیش از حد استفاده کنید بعد از مدتی کاربر احساس خوبی نخواهد داشت.
سبز: تازه، آرام، اعتماد، صلح آمیز، امیدوار، شفا
آبی: آسایش، وضوح، آرام، اعتماد، صداقت، وفاداری، قابلیت اطمینان
بنفش: زرق و برق، قدرت، دلتنگ، لوکس، جاه طلبی، معنوی
 

رنگ های سرد در طراحی وب سایت

  • رنگ های خنثی

رنگ های خنثی در طراحی وب سایت برای ترکیب با رنگهای گرم و یا سرد بسیار مناسب هستند و جهت ارائه تعادل رنگی در طراحی وب استفاده می شوند.
خاکستری: احترام، حکمت، صبر، مدرن، هوشمند
سیاه: قدرتمند، جسورانه، جدی، ظریف، لوکس، دراماتیک، رسمی
قهوه ای: دوستی، اعتبار، سادگی، استقامت

رنگ های خنثی در طراحی وب سایت
 

1144
سهراب طهماسبی

سهراب طهماسبی طراح و گرافیست

مطالب مشابه
جدیدترین مطالب
استفاده از مطالب سینوتی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منابع بلامانع است. Copyright © 2019 Sinnoty Company. All rights reserved.