طراحی سایت طراحی فروشگاه اینترنتی بهینه سازی سایت بازاریابی اینترنتی طراحی پرتال ارزان پارس اندیشان داده گستر توکان اندروید طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت سفارش طراحی وب رنگ مناسب طراحی وب معنی رنگ در طراحی سایت رنگ های گرم و سرد و خنثی در طراحی وب سینوتی طراحی وب سایت بروز طراحی وب اپلیکیشن سایت اپلیکیشن دارد پشتیبانی اینترنتی گرم پیام طراحی طراحی مشاوره را خدمات انتخاب سایت سایت رنگ اندروید به وب طراحی طراحی طراحی وب کار رنگ درست مناسب مفهوم پرتال بسیار سایت در بهینه طراحی طراحی رنگ درستی مورد مهم برای سایت وب این انتقال اپلیکیشن قدرت فروشگاه طراحی کسب در بازاریابی سازی وب وب طراحی بروز که است طراحی سایت را کار طراحی در سرد بتواند دهد,سینوتی کسب خنثی وب شرکت سینوتی با ارائه امکانات طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن توانسته نیاز همه کاربران را برطرف نماید. طراحی سایت نیاز به مختصصانی دارد که بتوانند به خوبی سایت را طراحی کنند. به عبارت دیگر با طراحی سایت می توانید کسب و کار خود را رونق دهید و از طرف دیگر می توانید مشاوره کسب و کار را از ما دریافت نمایید. ما برای شما مشتریان عزیز طراحی سایت را به بهترین شکل ممکن و بصورت کاملا اختصاصی انجام میدهیم. طراحی سایت فروشگاهی نیز یکی دیگر از خدمات ما است. شرکت طراحی سایت سینوتی به خوبی طراحی سایت را انجام می دهد. شرکت سینوتی به همه شرکت های مختلف نیز خدمات مختلفی را ارائه می دهد. شرکت های مختلفی نیز می توانند طراحی های خود را تغییر و تحویل دهند. اکنون شرکت سینوتی مفتخر است که در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن توانسته نیاز همه مخاطبان را براورده نماید.

شرکت سینوتی آماده ارائه خدمات طراحی وب سایت و پرتال های فروشگاهی متناسب با نیاز روز بازار است. خدمات سینوتی شامل مشاوره و پشتیبانی نیز می باشد.

چگونه رنگ مناسب برای وب سایت انتخاب کنیم iosطراحی وب سایت بروزطراحی فروشگاه اینترنتی،بهینه سازی سایتطراحی وب اپلیکیشنطراحی سایتسینوتیاندرویدسفارش طراحی وبرنگ مناسب طراحی وب،معنی رنگ در طراحی سایت،رنگ های گرم و سرد و خنثی در طراحی وبشرکت طراحی سایتطراحی وب سایتبازاریابی اینترنتی،طراحی پرتال ارزان،پارس اندیشان داده گستر توکان

وب کار کسب سرد انتخاب مهم پیام و رنگ و و رنگ مورد را کسب طراحی ios سازی بازاریابی و درستی طراحی بروز گرم مفهوم طراحی رنگ بهینه پشتیبانی بسیار اندروید سایت فروشگاه و وب دهد,سینوتی دارد سایت طراحی خدمات وب را اپلیکیشن در مناسب طراحی اینترنتی وب مشاوره درست اپلیکیشن و است وب طراحی سایت، خنثی در و انتقال سایت و طراحی به و برای طراحی این طراحی سایت، طراحی سایت در قدرت کار طراحی که پرتال وب بتواند

سهراب طهماسبی۰۳ تیر ۹۸
چگونه رنگ مناسب برای وب سایت انتخاب کنیم گرافیک

در این مطلب از بلاگ سینوتی می خواهیم به این موضوع که چگونه رنگ مناسب برای وب سایت انتخاب کنیم بپردازیم. پس با سینوتی همراه باشید:
انتخاب رنگ های مناسب در پروژه های طراحی وب سایت تصمیمی نیست که به سادگی انجام شود، در حالی که متن ها در سطح پایین تری از ارتباط با کاربر قرار دارند رنگ ها در سطح احساسی با کاربر ارتباط برقرار می کنند. انتخاب رنگ مناسب در طراحی سایت می تواند بر چگونگی تفسیر بازدیدکنندگان از آنچه که آنها می بینند تاثیر بگذارد و این می تواند به طور کلی تاثیر مثبتی بر چشم انداز آنها نسبت به یک نام تجاری داشته باشد. انتخاب رنگ اشتباه در طراحی سایت ممکن است باعث شود که آنها یک وب سایت دیگر را امتحان کنند.
به طور خلاصه، رنگ سریعترین و مستقیم ترین روش ایجاد یک تصور خوب است. در حالی که ممکن است در ابتدا به نظر برسد شما می توانید با داشتن دانش اندک از تئوری رنگ ها در طراحی سایت انتخاب مناسبی انجام دهید اما اینگونه نیست!
با سینوتی بلاگ همراه باشید.
رنگ ها چه معنی دارند
انتخاب رنگها بیشتر از یک مورد ترجیح شخصی است. هر رنگ معنای خاص خود را دارد و میتواند به نحوی خاص به کاربر نفوذ کند. به همین دلیل است که انتخاب رنگ برای طراحی وب بسیار مهم است و این قدرت را دارد که بتواند پیام درست در مورد کسب و کار را به درستی انتقال دهد.
بیایید نگاهی به معانی که رنگ های یک سایت دارند و احساساتی که آنها می توانند ایجاد کنند بیندازیم:

  • رنگ های گرم

رنگ های گرم در طراحی وب سایت می تواند تأثیر پر انرژی بر بازدید کننده داشته باشد، اما زمانی که از آنها به تنهایی استفاده شود بیش از حد تحریک می کنند. راه حل مناسب برای به تعادل رساندن رنگ های گرم ترکیب آنها با رنگ های خنک و خنثی است.
قرمز:  فعال، عاطفی، پرشور، قدرت، عشق، شدت
صورتی:  شیرین، عاشقانه، بازیگر، گرم، دلسوز، نرم
نارنجی:  گرم، مشتاق، موفقیت، عزت، دوستانه
زرد: جوان، پر جنب و جوش، پر انرژی، تازه، خوش بینانه 

رنگ-های-گرم-در-طراحی-وب-سایت

  • رنگ های سرد

رنگ های سرد در طراحی سایت تأثیر آرام بخش بر روی بیننده دارند و به همین دلیل آنها رایج ترین رنگ ها در طراحی  وب سایت هستند. اما مراقب باشید اگر از رنگ های سرد بیش از حد استفاده کنید بعد از مدتی کاربر احساس خوبی نخواهد داشت.
سبز: تازه، آرام، اعتماد، صلح آمیز، امیدوار، شفا
آبی: آسایش، وضوح، آرام، اعتماد، صداقت، وفاداری، قابلیت اطمینان
بنفش: زرق و برق، قدرت، دلتنگ، لوکس، جاه طلبی، معنوی
 

رنگ های سرد در طراحی وب سایت

  • رنگ های خنثی

رنگ های خنثی در طراحی وب سایت برای ترکیب با رنگهای گرم و یا سرد بسیار مناسب هستند و جهت ارائه تعادل رنگی در طراحی وب استفاده می شوند.
خاکستری: احترام، حکمت، صبر، مدرن، هوشمند
سیاه: قدرتمند، جسورانه، جدی، ظریف، لوکس، دراماتیک، رسمی
قهوه ای: دوستی، اعتبار، سادگی، استقامت

رنگ های خنثی در طراحی وب سایت
 

1275
سهراب طهماسبی

سهراب طهماسبی طراح و گرافیست

مطالب مشابه
جدیدترین مطالب
استفاده از مطالب سینوتی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منابع بلامانع است. Copyright © 2019 Sinnoty Company. All rights reserved.