اندروید سفارش طراحی وب طراحی وب سایت بروز طراحی فروشگاه اینترنتی بهینه سازی سایت نکات طراحی سایت ui&ux بسط دادن رنگ ها و سایه ها کنتراست تصویر در طراحی سایت هماهنگی رنگ ها در طراحی سایت شرکت طراحی سایت بازاریابی اینترنتی طراحی پرتال ارزان پارس اندیشان داده گستر توکان طراحی وب اپلیکیشن طراحی وب سایت سینوتی طراحی سایت سایت طراحی طراحی طراحی در رنگ طراحی سایت بهینه اهمیت تصویر نکات در طراحی طراحی اساسی فروشگاه پرتال مشاوره اپلیکیشن طراحی رنگ پشتیبانی سایت اینترنتی سایت,سینوتی طراحی طراحی ها سایت سایت سایت بازاریابی وب وب بروز طراحی ها کار خدمات در کسب کنتراست هماهنگی بسط اپلیکیشن دادن سازی اندروید وب شرکت سینوتی با ارائه امکانات طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن توانسته نیاز همه کاربران را برطرف نماید. طراحی سایت نیاز به مختصصانی دارد که بتوانند به خوبی سایت را طراحی کنند. به عبارت دیگر با طراحی سایت می توانید کسب و کار خود را رونق دهید و از طرف دیگر می توانید مشاوره کسب و کار را از ما دریافت نمایید. ما برای شما مشتریان عزیز طراحی سایت را به بهترین شکل ممکن و بصورت کاملا اختصاصی انجام میدهیم. طراحی سایت فروشگاهی نیز یکی دیگر از خدمات ما است. شرکت طراحی سایت سینوتی به خوبی طراحی سایت را انجام می دهد. شرکت سینوتی به همه شرکت های مختلف نیز خدمات مختلفی را ارائه می دهد. شرکت های مختلفی نیز می توانند طراحی های خود را تغییر و تحویل دهند. اکنون شرکت سینوتی مفتخر است که در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن توانسته نیاز همه مخاطبان را براورده نماید.

شرکت سینوتی آماده ارائه خدمات طراحی وب سایت و پرتال های فروشگاهی متناسب با نیاز روز بازار است. خدمات سینوتی شامل مشاوره و پشتیبانی نیز می باشد.

نکات اساسی در طراحی ui و ux وب سایت طراحی فروشگاه اینترنتی،بهینه سازی سایتطراحی سایتشرکت طراحی سایتاندرویدنکات طراحی سایت ui&ux،بسط دادن رنگ ها و سایه ها،کنتراست تصویر در طراحی سایت،هماهنگی رنگ ها در طراحی سایتطراحی وب اپلیکیشنiosبازاریابی اینترنتی،طراحی پرتال ارزان،پارس اندیشان داده گستر توکانسفارش طراحی وبطراحی وب سایتسینوتیطراحی وب سایت بروز

اهمیت طراحی طراحی وب بهینه خدمات و رنگ اندروید وب اینترنتی سایت سایت طراحی سایت، بروز سایت، طراحی طراحی طراحی ها دادن نکات در ها تصویر بازاریابی بسط سازی و طراحی و اپلیکیشن کنتراست ios و پشتیبانی طراحی رنگ اساسی مشاوره فروشگاه سایت در سایت کسب سایت,سینوتی پرتال اپلیکیشن هماهنگی کار در طراحی طراحی وب

سهراب طهماسبی۳۰ اردیبهشت ۹۸
نکات اساسی در طراحی ui و ux وب سایت گرافیک

بسط دادن رنگ ها و سایه ها
زمانی که یک رنگ اصلی برای وب سایت در ذهن دارید می توانید برای انتخاب رنگ های مکمل بر روی پالت رنگ کار کنید، برخی از وب سایت ها می توانند از یک رنگ برای طراحی سایت خود استفاده کنند اما بیشتر اوقات مجبور میشویم از چند رنگ مکمل استفاده کنیم. البته استفاده از رنگ های مکمل همیشه راه حل مناسبی نیست، شما می توانید از طریق تغییر شدت رنگ اصلی هم رنگ های مشابه بسازید و در بخش های مختلف استفاده کنید در حالی که رنگ پایه اصلی را همچنان به قوت خود باقی است، به عنوان مثال با تغییر شدت رنگ اصلی میتوانید دکمه CTA را طراحی کنید:
 

نکات اساسی در طراحی ui و ux وب سایت ها

یکی از بهترین ابزارهای انتخاب رنگ با اصولی که در بالا گفته شده استفاده از Adobe Color Wheel است. با استفاده از خدمتی  که شرکت adobe ارائه کرده است میتوانید یک رنگ پایه را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید و با استفاده قوانین رنگ ها سیستم به شما رنگ های مناسب طراحی را پیشنهاد دهد. این ابزار ساده در زمانی که شما در حال کاوش جهت یافتن رنگی مناسب برای سایت هستید بسیار مناسب است.

قانون 10 - 30 - 60
این تکنیک ساده اما موثر برای ترکیب کردن رنگ های مختلف است. به طور کلی برای ایجاد هماهنگی بهتر رنگ ها باید با نسبت 60٪ -30٪ -10٪ ترکیب شوند. این موضوع به این معنی نیست که همیشه ملزم به استفاده از سه رنگ هستیم، اما این تعداد رنگ تعادل مناسبی را در کل طرح ایجاد می کند. با استفاده از این روش، 60٪ باید رنگ غالب، 30٪ رنگ ثانویه و 10٪ رنگ نهایی باشد، این نسبت به چشم انسان لذت بخش است.
 

کنتراست
کنتراست رنگ بخش مهمی از یک ترکیب بصری برای طراحی سایت است. به عنوان مثال، اگر لازم است که به یک منطقه خاص از وب سایت توجه کنید (مانند دکمه CTA) می توانید از دو رنگ بسیار متضاد مانند نارنجی و سبز یا قرمز و آبی برای پس زمینه و دکمه استفاده کنید. در حالی که کنتراست می تواند مفید باشد، باید با دقت مورد استفاده قرار گیرد. اگر از کنتراست بالا در سراسر سایت استفاده کنید، خواندن متن بسیار دشوار خواهد بود. من توصیه می کنم که یک کنتراست با سطح متوسط را برای بیشتر قسمت ها استفاده کنید و فقط در هنگام برجسته کردن عناصر کلیدی، کنتراست بالا را اعمال کنید.
 

نکات اساسی در طراحی ui و ux وب سایت ها کنتراست

کار کردن با تصاویر
استفاده کردن از تصاویر میتواند در طراحی سایت بسیار مفید باشد. زمانی که تصویری را انتخاب می کنید که دارای رنگ های اصلی دلخواه شما هستند می توانید در کنار آن از رنگ های خنثی استفاده کنید. کار با تصاویر متعدد می تواند مشکل باشد زیرا شما باید راهی برای ایجاد هماهنگی رنگ در طراحی پیدا کنید. در این صورت چندین روش برای به توازن رساندن تصاویر وجود دارد:
-    تم اصلی را به خاکستری نزدیک کنید
-    vibrancy تصاویر مختلف را به نسبت پایین بیاورید
-    از تصاویر خنثی برای به تعادل رساندن کل طرح استفاده کنید
-    و یا یک gradient overlay از رنگ اصلی ایجاد کنید و بر روی کل طرح پیاده کنید
بسته به اینکه چه راه حلی برای پروژه شما کار می کند، به راحتی می توانید تصاویر انتخاب شده خود را با هم ترکیب کنید. 
 

نکات اساسی در طراحی ui و ux سایت ها کارکردن با تصاویر

رنگ ها صفحات وب را زنده می کنند    
اگر رنگ ها به درستی در جای مناسبی از طراحی قرار گیرند میتواند باعث برانگیخته شدن احساسات بیننده شوند در حالی که رنگ ها نقش بسیار مهمی در طراحی سایت دارند اما به تنهایی کلید ایجاد یک طرح کامل نیستند. تئوری رنگ فقط یک ابزار در میان بیشمار ابزارهایی است که می توانید از آن برای ایجاد طراحی برجسته وب استفاده کنید.
امیدوارم نکات بالا مفید واقع باشند، اما به یاد داشته باشید که در طراحی سایت هیچ قواعد سختگیرانه ای وجود ندارد در حقیقت، بهترین طرح ها اغلب با شکستن قوانین بوجود آمده اند. از روانشناسی رنگ به عنوان راهنمای خود استفاده کنید، اما نگران نباشید و به خلاق خود اعتماد کنید.

376
سهراب طهماسبی

سهراب طهماسبی طراح و گرافیست

مطالب مشابه
جدیدترین مطالب
استفاده از مطالب سینوتی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منابع بلامانع است. Copyright © 2019 Sinnoty Company. All rights reserved.