اندروید طراحی سایت سینوتی بازاریابی اینترنتی طراحی پرتال ارزان پارس اندیشان داده گستر توکان انتخاب رنگ سازمانی برند و سایت رنگ مناسب طراحی وب معنی رنگ در طراحی سایت تئوری رنگ ها در وب سایت سفارش طراحی وب طراحی وب سایت طراحی فروشگاه اینترنتی بهینه سازی سایت شرکت طراحی سایت طراحی وب سایت بروز طراحی وب اپلیکیشن اندروید طراحی در سازی وب طراحی انتخاب کسب طراحی رنگ سایت اهمیت مناسب پشتیبانی طراحی سازمانی رنگ پرتال بهینه رنگ برند کار سایت بروز خدمات سایت طراحی مشاوره سایت سایت اصلی وب اینترنتی سایت رنگ طراحی وب طراحی فروشگاه اپلیکیشن اپلیکیشن سایت,سینوتی بازاریابی سازمانی روانشناسی طراحی وب طراحی شرکت سینوتی با ارائه امکانات طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن توانسته نیاز همه کاربران را برطرف نماید. طراحی سایت نیاز به مختصصانی دارد که بتوانند به خوبی سایت را طراحی کنند. به عبارت دیگر با طراحی سایت می توانید کسب و کار خود را رونق دهید و از طرف دیگر می توانید مشاوره کسب و کار را از ما دریافت نمایید. ما برای شما مشتریان عزیز طراحی سایت را به بهترین شکل ممکن و بصورت کاملا اختصاصی انجام میدهیم. طراحی سایت فروشگاهی نیز یکی دیگر از خدمات ما است. شرکت طراحی سایت سینوتی به خوبی طراحی سایت را انجام می دهد. شرکت سینوتی به همه شرکت های مختلف نیز خدمات مختلفی را ارائه می دهد. شرکت های مختلفی نیز می توانند طراحی های خود را تغییر و تحویل دهند. اکنون شرکت سینوتی مفتخر است که در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن توانسته نیاز همه مخاطبان را براورده نماید.

شرکت سینوتی آماده ارائه خدمات طراحی وب سایت و پرتال های فروشگاهی متناسب با نیاز روز بازار است. خدمات سینوتی شامل مشاوره و پشتیبانی نیز می باشد.

روانشناسی رنگ ها سفارش طراحی وبطراحی وب اپلیکیشنبازاریابی اینترنتی،طراحی پرتال ارزان،پارس اندیشان داده گستر توکانسینوتیشرکت طراحی سایتانتخاب رنگ سازمانی برند و سایت،رنگ مناسب طراحی وب،معنی رنگ در طراحی سایت،تئوری رنگ ها در وب سایتiosطراحی سایتطراحی فروشگاه اینترنتی،بهینه سازی سایتطراحی وب سایت بروزاندرویدطراحی وب سایت

رنگ سازی مشاوره و اهمیت طراحی بهینه اپلیکیشن وب رنگ سایت خدمات سازمانی سایت، اینترنتی سازمانی طراحی کسب سایت طراحی اندروید ios و رنگ طراحی پرتال سایت,سینوتی طراحی طراحی طراحی انتخاب برند پشتیبانی در روانشناسی فروشگاه کار وب و اپلیکیشن مناسب وب بازاریابی و و اصلی طراحی رنگ بروز سایت طراحی سایت سایت وب

سهراب طهماسبی۳۰ اردیبهشت ۹۸
روانشناسی رنگ ها گرافیک

در این مطلب از بلاگ سینوتی می خواهیم به موضوع روانشناسی رنگ ها بپردازیم:

اگر برای انتخاب رنگ سازمانی برند خود در طراحی سایتتان در تلاش هستید با این مطلب سینوتی بلاگ همراه باشید. زمانی که در طراحی سایت بحث در مورد بهبود تعامل کاربر با نام تجاری می شود رنگ به عنوان یک تابع کلیدی برای جلب توجه، ایجاد میل و کسب وفاداری بازدید کننده ی سایت عمل می کند. با انتخاب رنگ مناسب کاربر می تواند یک نام تجاری آشنا را حتی بدون دیدن لوگو نشان دهد. این موضوع را روانشناسی رنگ ها تعیین میکند.
از دیدگاه روانشناسی رنگ در طراحی سایت علاوه بر معانی عمومی رنگ ها، برندهای پیشتاز در انتخاب رنگ مسیر مشخصی را در دسته بندی های مختلف ایجاد کرده اند، به عنوان مثال عموما رستوران ها از رنگ های قرمز و نارنجی، بانک ها و موسسات مالی از رنگ آبی، بسته بندی کالاهای لوکس از رنگ های سفید و مشکی، هتل از رنگ های مشکی، آبی، سفید، سبز استفاده می کنند.
برخی از برندهای شناخته شده توسط رنگ های آنها عبارتند از ترکیب قرمز، سفید و سیاه CNN ، رنگ زرد National Geographic و ترکیب قرمز و زرد McDonald's
بررسی برندهای معروف با توجه به معانی رنگ ها و با توجه به نوع دسته بندی برند مورد نظر می تواند تمرین خوبی در انتخاب رنگ سازمانی سایت و برند باشد.

تئوری رنگ در طراحی وب سایت

حالا که می دانید چگونه رنگ ها می توانند بازدید کنندگان وب سایت شما را تحت تأثیر قرار دهند، می توانید آنها را با هم ترکیب کنید و آنها را به طور موثر برای نفوذ بیشتر با استفاده از نظریه رنگ، مورد استفاده قرار دهید.
به طور خلاصه نظریه رنگ ها در طراحی سایت، علم تعامل رنگ ها در چرخه رنگ های سایت است که در یک طرح، به خوبی با هم همکاری می کنند. سه ساختار پذیرفته شده در نظریه رنگ ها برای یک طرح با عنوان رنگهای سه گانه، مکمل و مشابه شناخته شده است.همچنین می توانید جزییات بیشتری مانند کنتراست را در چرخه رنگ ها اضافه کنید.
 

تئوری رنگ ها در طراحی وب

انتخاب رنگ اصلی در طراحی سایت
به نقل از سینوتی برای شروع رنگ آمیزی رنگ وب سایت خود در هنگام طراحی سایت، اولویت با ایجاد رنگ اصلی برای نام تجاری است. این رنگ باید از لوگو یا سایر ملحقات برند و سایت شما تعریف شود، اما اگر این امکان وجود نداشته باشد، از روانشناسی و ارتباطات رنگی برای انتخاب رنگ اصلی استفاده کنید.
 

انتخاب رنگ اصلی در طراحی سایت

1794
سهراب طهماسبی

سهراب طهماسبی طراح و گرافیست

مطالب مشابه
جدیدترین مطالب
استفاده از مطالب سینوتی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منابع بلامانع است. Copyright © 2019 Sinnoty Company. All rights reserved.