طراحی وب اپلیکیشن سفارش طراحی وب طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت بهترین منابع طراحی سایت سینوتی طراحی وب سایت بروز طراحی سایت اندروید بازاریابی اینترنتی طراحی پرتال ارزان پارس اندیشان داده گستر توکان منابع الهام بخش طراحی سایت منابع طراحی وب سایت طراحی فروشگاه اینترنتی بهینه سازی سایت طراحی وب طراحی وب سایت وب طراحی کردن بازاریابی مشاوره سایت طراحی برای داده ایم,سینوتی مینیمالیستی طراحی وب طراحی سایت وب بهترین الهام شرکت کار اندروید در طراحی در سازی سایت اینترنتی بخش سایت خود یک بخش بروز سایت وب طراحی منابع منابع به بهترین را سایت وب طراحی سینوتی اینترنتی منحصر طراحی الهام شما قرار خدمات انتخاب پشتیبانی پرتال کمک برای اپلیکیشن فروشگاه فرد کسب به ایجاد بهینه طراحی سایت پیدا اپلیکیشن طراحی طراحی منابع شرکت سینوتی با ارائه امکانات طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن توانسته نیاز همه کاربران را برطرف نماید. طراحی سایت نیاز به مختصصانی دارد که بتوانند به خوبی سایت را طراحی کنند. به عبارت دیگر با طراحی سایت می توانید کسب و کار خود را رونق دهید و از طرف دیگر می توانید مشاوره کسب و کار را از ما دریافت نمایید. ما برای شما مشتریان عزیز طراحی سایت را به بهترین شکل ممکن و بصورت کاملا اختصاصی انجام میدهیم. طراحی سایت فروشگاهی نیز یکی دیگر از خدمات ما است. شرکت طراحی سایت سینوتی به خوبی طراحی سایت را انجام می دهد. شرکت سینوتی به همه شرکت های مختلف نیز خدمات مختلفی را ارائه می دهد. شرکت های مختلفی نیز می توانند طراحی های خود را تغییر و تحویل دهند. اکنون شرکت سینوتی مفتخر است که در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن توانسته نیاز همه مخاطبان را براورده نماید.

شرکت سینوتی آماده ارائه خدمات طراحی وب سایت و پرتال های فروشگاهی متناسب با نیاز روز بازار است. خدمات سینوتی شامل مشاوره و پشتیبانی نیز می باشد.

بهترین منابع طراحی وب سایت iosطراحی وب سایت بروزسینوتیطراحی وب سایتطراحی وب اپلیکیشنمنابع طراحی وب سایتمنابع الهام بخش طراحی سایتطراحی فروشگاه اینترنتی،بهینه سازی سایتبازاریابی اینترنتی،طراحی پرتال ارزان،پارس اندیشان داده گستر توکانبهترین منابع طراحی سایتطراحی سایتاندرویدشرکت طراحی سایتطراحی وبطراحی وب سایتسفارش طراحی وب

شرکت قرار وب سایت طراحی الهام سایت، طراحی ایجاد داده سازی اندروید خدمات سایت طراحی کردن طراحی طراحی بخش بهینه اینترنتی پشتیبانی منابع طراحی منحصر بهترین سایت وب فروشگاه وب را ایم,سینوتی و سایت برای کسب طراحی و الهام به در اینترنتی سایت طراحی بهترین بروز منابع اپلیکیشن طراحی بازاریابی کار مشاوره و ios شما پیدا خود سینوتی در سایت طراحی طراحی برای به فرد و یک انتخاب وب پرتال کمک اپلیکیشن مینیمالیستی بخش منابع وب

سهراب طهماسبی۲۵ خرداد ۹۸
بهترین منابع طراحی وب سایت گرافیک طراحی وب سایت

در دنیای تجارت امروز داشتن یک وب سایت منحصر به فرد و برند تجاری، الزامی است. اما گاهی اوقات، طراحی وب سایت می تواند چالش برانگیز باشد. تصمیمات زیادی برای طراحی وجود دارد! آیا باید به سمت طراحی مینیمالیستی برویم یا طرحی پیچیده تر را انتخاب کنیم؟ از چه رنگ های استفاده کنیم؟ چیدمان تصاویر چگونه باشد؟ از چه فونت هایی استفاده کنیم؟ هنگامی که شما در معرض این سؤال ها هستید، بررسی آنچه که در حال حاضر انجام می شود، می تواند بهترین راه برای رسیدن به جواب های خلاقانه باشد.

در این تحقیق منابع اینترنتی الهام بخش وب را برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین انتخاب در طراحی خود و ایجاد یک وب سایت منحصر به فرد قرار داده ایم. در اینجا بهترین منابع برای الهام گرفتن به طراحی وب وجود دارد:

Pinterest.com

بزرگترین خوبی استفاده از این منبع در طراحی وب سایت یعنی  Pinterest برای الهام بخشیدن به طراحی، حجم گسترده ای از پین ها در پلتفرم است. شما می توانید جستجوی گسترده ای را برای الهام از طراحی وب سایت انجام دهید و یا از عناصر خاصی مانند "پالت های رنگی" یا "عکاسی وب" استفاده کنید. به هر حال، احتمالا صدها نتیجه خواهید داشت.
یکی دیگر از خوبی های منبع Pinterest این است که پین شامل تصاویر عمودی است که به شما اجازه می دهد تا کل تصویر را در ابعاد کوچک مشاهده کنید بدون اینکه بر روی عکس کلیک کنید.
بر خلاف دیگر سایت های الهام بخش که توسط کارشناسان طراحی مدیریت می شود، Pinterest توسط افراد و مردم عادی هدایت می شود. به این معنی است که برخی از سایت هایی که شما پیدا می کنید ممکن است کمتر منحصر به فرد، حرفه ای و یا الهام بخش باشد.

سینوتی بهترین منابع طراحی وب سایت pinterest

Designspiration.net

Designspiration یک پلتفرم بصری است که مردم می توانند تصاویر و مقالات الهام بخش خود را ذخیره کنند، در این سایت، همه چیز مربوط به طراحی است. شما می توانید انواع طراحی های الهام بخش را در این سایت پیدا کنید، این سایت دارای نمونه های زیادی  از وب سایت هایی طراحی شده است که شما می توانید آنها را به عنوان تصاویر الهام بخش در طراحی وب سایت خود استفاده کنید.
Designspiration بسیار شبیه Pinterest است، اما یکی از مزیت های اصلی آن این است که طرح های آن منحصر به فرد است.

سینوتی بهترین منابع طراحی وب سایت designinspiration

Siteinspire.com

اگر شما دنبال وب سایتی الهام بخش هستید، قطعا کافی است نگاهی به سایت siteInspire داشته باشید. این پلتفرم سایت هایی که به صورت حرفه ای طراحی شده اند و قابل توجه هستند را در وب کشف می کند و آنها را در یک پلتفرم آسان برای استفاده قرار می دهد همچنین جستجوی پیشرفته در این سایت به شما این امکان را می دهد که نتایج را بر اساس هر چیزی از نوع وبسایت، موضوع، سبک یا پلتفرم جستجو کنید.

سینوتی بهترین منابع طراحی وب سایت siteinspire

Cssnectar.com

اگر فردی هستید که در یکپارچه بودن تک تک عناصر سازنده وب سایت برایتان مهم است، مراقب باشیدکه CSSnectar را از دست ندهید.
CSSnectar مانند سایر سایت های الهام بخش، طرح های مختلف وب سایت را جمع آوری می کند، اما بر خلاف سایر سایت ها، آن را متوقف نمی کند. هر سایت پس از آن توسط جامعه طراحی در سه دسته مختلف قرار می گیرد: برنامه نویسی، طراحی و خلاقیت. CSSnectar پس از آن، آرا را به منظور تعیین نمره کلی برای هر طراحی وب سایت بررسی می کند، که در هنگام جستجو در سایت به راحتی می توانید نمره کلی هر طرح را ببینید.

سینوتی بهترین منابع طراحی وب سایت cssnectar

Bestwebsite.gallery

BWG مجموعه ای کاملی از طراحی وب است که الهام بخش طراحان و توسعه دهندگان است. قدمت این سایت به بیش از یک دهه می رسد و این خود دلیلی بر کامل بودن این مجموعه است. BWG همچنین دارای بخش های مفید و یا جالب طراحی وب و مقالات مربوط به توسعه است.BWG  جستجوی قدرتمندی نسبت به رقبای خود دارد و یکی از جالب ترین ویژگی های آن توانایی فیلتر کردن نتایج توسط CMS (مانند دروپال یا وردپرس) یا فریم ورک هایی مانند Bootstrap یا jQuery است. اگر می دانید با چه زبان و با چه فریم ورکی می خواهید سایت خود را بسازید، توانایی جستجو در وب سایت هایی که از CMS یا فریم ورک در جستجو استفاده می کنند فوق العاده ارزشمند است.

سینوتی بهترین منابع طراحی وب سایت bestwebsite

Awwwards.com

یکی از جامع ترین منابع الهام بخش طراحی وب سایت در این لیست، Awwwards است که برای بهترین طراحان و علاقه مندان طراحی جهان آماده شده hsj. یک سایت با طراحی شبکه ای که جریان دائمی از محتوا را بر اساس دسته های متنوع و یک ابزار جستجوی قدرتمند برای جستجو رنگ ها، قرارداده است.

سینوتی بهترین منابع طراحی وب سایت awwwards

1570
سهراب طهماسبی

سهراب طهماسبی طراح و گرافیست

مطالب مشابه
جدیدترین مطالب
استفاده از مطالب سینوتی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منابع بلامانع است. Copyright © 2019 Sinnoty Company. All rights reserved.